FD900R12IP4DVBOSA1
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
FD900R12IP4DVBOSA1
FD900R12IP4DVBOSA1
IGBT Module Trench Field Stop Single 1200 V 900 A 5100 W Chassis Mount Module